Yukarı

Credits

  • Photos by:
  • Video by:
Sonbahar


2015-2016

Koleksiyon

HAKKIMIZDA

Hünerli Giyim 1992 yılında kurulmuş olup bayan dış giyim üzerine faaliyetlerine devam etmektedir. Tamamen kendi çizgisi üzerinde sezon koleksiyonlarını en geniş yelpazede hazırlayan firmamız özen ve titizlikle ulaşılmamış en yeni noktaları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz ürünler şuan Türkiye'nin yedi bölgesinde, birçok şehrimizde bayi ve seçkin mağazalar aracılığıyla son kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Markalarımız

Ürünlerimiz Sezgin, Hünerli, Güzin ve Seher tescilli markaları ile değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. İmal ettiğimiz bütün ürünler firmamız tarafından garanti kapsamında satış yapılmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

Firmamız şuan bayan manto, bayan kaban, bayan pardesü, bayan kap ve bu tür ürünlerimizin değişik versiyonlarıyla hizmet vermektedir. İmalatta kullandığımız kumaş, astar, tela ve diğer yardımcı malzemeler özel olarak seçilip, itina ile değerlendirilmiştir.

HİZMET AĞIMIZ

Üretmiş olduğumuz ürünler Türkiye’nin yedi bölgesinde, birçok şehrimizde bayi ve seçkin mağazalar aracılığıyla son kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Firmamız ayrıca Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı ihracat ile de dış piyasada da adından söz ettirmektedir.

KOLEKSİYON

Güz esintilerini içerisinde barındıran sonbahar-kış koleksiyonu ve Kapadokya konsepti ile şıklığın adresi siz olacaksınız. Hünerli Giyim, çizgisiyle fark yaratırken, sezonun en trend renkleri ve modelleri ile zarifliğinizi taçlandırıyor. Hem şıklığı ile hem rahat ve sadeliği ile çarpıcı bir koleksiyon sunuyor. Kapadokya, Ürgüp, Göreme'de çekimleri gerçekleştirilen koleksiyon, sonbaharın sıcak ve soft renkleri ile özel stilistler tarafından özenle tasarlanmıştır.

İLETİŞİM

Tel: 0 332 235 56 86

Musalla Bağları Mah.
Kazım Ayvaz sok. No : 68
Selçuklu - KONYA

bilgi@hunerli.com.tr
www.hunerli.com.tr

Name
Email
Message